Заявки на учать у змаганнях подаються командами у термін обумовлений регламентом.
   Звертаємо Вашу увагу, що члени команд - учасниць жінки 60+ та чоловіки 80+ крім загальної заявки повнинні мати індивідуальну довідку лікаря завірену печаткою про стан здоров'я та допуск до змагань. 
 
     IMG 3707З 21 по 23 вересня на спортивній базі Машинобудівного  коледжу Донбаської державної машинобудівної академії відбувся XX турнір з волейболу серед ветеранів спорту на призи олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України Станіслава Антоновича Люгайла.

   IMG 2739
 
      З 05 по 09 вересня в польському місті Остролєка проходив чемпіонат Європи з волейболу серед ветеранів. У змаганнях приймали участь 44 команди із одинадцяти країн. Україну представляли п'ять команд: три жіночі СК "Запоріжжя", "Хмельничанка", "Політехніка" (Львів) і дві чоловічих "Омега" (Львів), Ельдорадо  (Чернівці). 

      16-19 серпня на спортивних майданчиках ПАО "Запоріжсталь" відбудуться змагання на Кубок Хортиці. Змагання відбудуться у п'яти вікових категоріях: жінки 40+, 50+; чоловіки 50+, 60+, 70+.  В команді допускається 1 ігрок, молодший на 5 років в номінаціїї.

  • 1
  • 2