Турнір пам'яті мелітпольських волейболістів

 
 
15 і 16 березня команди з різних областей України зібралися разом в ДЮСШ №1 на турнірі з волейболу, який проходить в Мелітополі вже в шостий раз.
     Цього року поборотися за звання найсильнішого зібралися 16 жіночих і чоловічих команд ветеранів з Харкова, Миколаєва, Дніпра, Бердянська, Синельникове, Тернівки, Акимовки, Веселого, Мелітополя.
    Турнір присвячений пам'яті мелітопольських волейболістів - випускників спортивної школи №1, гравців команд підприємств та організацій, які завжди гідно представляли Мелітополь на змаганнях різного рангу і тренерів.
    Серед них: Марина Піун, Валентина Попова, Ірина Макєєва, Юлія Костевич, Антоніна Бондаренко - випускниці спортивної школи різних років, які успішно виступали в складі команд дівчат міста Мелітополя, входили в склади збірних команд Запорізької області і неодноразово ставали переможцями і призерами обласних та всеукраїнських змагань.
     Юрій Усачов, який виступав у складі юнацької збірної команди України і був переможцем ряду змагань найвищого рівня.
Дмитро Акулов, який багато років грав за Мелітопольського команду Моторного заводу, був призером і переможцем чемпіонатів міста та області, призером чемпіонату України серед колективів фізичної культури промислових підприємств.
Сергій Будовський, гравець спортивного клубу "Мотор", в подальшому граючий тренер. Під його керівництвом команда ставала багаторазовим призером змагань міського та обласного рівнів. З 2005 року по день смерті гравець команди "Горизонт", призер змагань ветеранської волейбольної асоціації України.
    Важко змиритися з втратою тренерів спортивної школи № 1 Віктора Ващиліна, Анатолія Колотіка, Анатолія Подольнікова і Лариси Кузьміної, які внесли великий вклад в розвиток Мелітопольського волейболу.
    25 лютого 2019 перестало битися серце тренера з волейболу спортивної школи №1 Зінаїди Саньковой, яка за 49 років роботи в спортивній школі підготувала багато чемпіонів і призерів змагань різного рівня і залишилася в пам'яті, як зразок стійкості, активності і професіоналізму.
   До всіх присутніх звернувся президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков. Він повідомив, що з огляду на розширення географії турніру, керівництво Всеукраїнської Асоціації ветеранів волейболу розгляне питання про присвоєння турніру статусу всеукраїнського та внесе в календар змагань асоціації.
Начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк, в свою чергу, подякував організаторам і активних учасників всеукраїнського ветеранського руху жіночий волейбольний клуб «Мелітопольська черешенька», які стали ініціаторами і організаторами даного турніру.
Підсумки турніру:
Чоловіки: 30 +
І місце - Мелітополь -1
ІІ місце - Веселе
ІІІ місце - Якимівка
ІV місце - Мелітополь - 2
Чоловіки 45 +
І місце - Дніпро
ІІ місце - Мелітополь -1
ІІІ місце - Мелітополь - 2
ІV місце - Бердянськ.
Жінки: 40+
І місце - Синельникове
ІІ місце - "Агат" (Мелітополь)
ІІІ місце - Тернівка
ІV місце - Мелітополь - 2
Жінки 50 +
І місце - "Драйв" (Харків)
ІІ місце - "Мелітопольська черешенька"
ІІІ місце - "Олімп" Миколаїв.
ІV місце - Освіта "Харків