Всеукраїнський турнір "Київська весна"

   
 
     Після квітневого міжнародного турніру «Ужгородська сакура», який пройшов у Ужгороді, ветерани волейболу у травні зібрались в Києві на очікуємий IV  турнір «Київська весна». 
     На урочистому відкритті турніру були присутні: Володимир Іванов – віце-президент АВВУ, олімпійський чемпіон; Віктор Федюшин – президент Європейської асоціації ветеранів волейболу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України; Артем Халатов – доктор технічних наук, член-кореспондент НАНУ і дійсний член Національної академії наук України, майстер спорту СРСР;  Олександр Косиця – член виконкому АВВУ, майстер спорту, які вітали учасників змагань, побажали присутнім здоров’я і успіхів. Під час відкриття турніру пролунав Гімн України, а капітани команд Неля Євсеєва та Михайло Бежан підняли Державний прапор. 
    Відкритий всеукраїнський турнір "Київська весна" проводився на майданчиках  спортивного клубу "Олімп" у вікових номінаціях: чоловіки 55+, жінки 45+. Турнір зібрав команди з Білорусі, Латвії, Литви, Словаччини, а також з України: Києва, Чернівців, Білої Церкви. Чоловіки змагались в спортивному залі, а жінки на відкритому майданчику. Цей факт став приводом до щирого здивування та хвилювань срібних призерів турніру команди   "Sixta" з Каунаса (Литва). Парковий волейбол не поширений у цій країні, але перший досвід виявився вдалим. Дівчата поступилися досвідченій команді  «Аеропорт» з Києва. Бронзові нагороди отримала команда «Оазіс-Спорт» (Київ), яка перемогла команду ВК «Ліберо» (Біла Церква). П’яте місце виборола команда ВК “Хмельничанка», шосте – команда зі Словаччини.
У чоловіків після запеклої і напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином:
  1. «Толео», (Київ)
  2. «Скіф» (Першотравенськ, Дніпропетровська обл.)
  3. «Авіакон» (Київ)
  4. Аеропорт (Київ)
  5. «Полісся» (Білорусь)
  6. ВК «Оболонь-83» (Київ)
  7. «Єльдорадо» (Чернівці)
  8. «Мадона» (Латвія).
   Турнір організували Андрій Дунаєв, Вікторія Кифоренко, Тетяна Одінцова. 
 
Фото з турніру за посиланням http://avvu.com.ua/foto/category/35-vseukrainskyi-turnir-kyivska-vesna