Турнір пам’яті ветеранів волейболу Києва та 75-річчя НТУ

   
 
    24-25 травня 2019 року на базі спортивного комплексу НТУ відбувся  IV відкритий турнір пам'яті ветеранів волейболу міста Києва, присвячений 75-річчю створення Київського автомобільно-дорожнього інституту (КАДІ). 
   
    Цьогоріч були запрошені для участі в змаганнях чоловічі команди двох вікових груп 60 + і 65 + років із міста Києва, Херсона, Полтави, Миргорода, Кам'янського (колишнього Дніпродзержинська). На параді відкриття змагань виступили заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон з волейболу в Мехіко 1968 року, віце-президент Асоціації ветеранів спорту України В. Іванов; почесний майстер спорту, багаторічний член збірної України Ю. Крюков; президент Європейської асоціації ветеранів волейболу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер В. Федюшин; багаторічний ветеран В. Невмержицький; доньки недавно померлих ветеранів волейболу В. Валіцького та А. Стасенка. Капітани всіх команд підняли державний прапор, був виконаний гімн України.
    У номінації волейболістів 60-ти років змагались 6 команд, які шляхом жеребкування були розділені на дві групи. Таким чином групу «А» склали київські команди «КПМА» (аеропорт «Київ») і «Оболонь-83» та команда з Миргорода «Хорол». У групі «Б» грали три столичні команди «МНТУ», «Толео» та «Армія». Спочатку відбувались ігри в підгрупах, а потім відповідно зайнятим місцям в підгрупах розігрувались в стикових зустрічах призові місця турніру.
    У результаті після поєдинків у двох підгрупах у фіналі перше місце здобув колектив київського «Аеропорту» (капітан В. Соляник). Друге місце виборола команда «МНТУ», а третє місце дісталось ветеранам команди «Оболонь-83».
   У категорії волейболістів 65-ти років у змаганнях взяли участь також шість команд, розділених на дві підгрупи. У першу підгрупу увійшла команда «Омега» зі Львова та київські колективи «Кадет 65 +» i КПІ «65 +».  До складу другої підгрупи увійшли колективи з Полтави, Кам’янського та Херсона.
    Після проведених попередніх поєдинків в двох підгрупах, в стиковому матчі у фіналі перемога дісталася колективу із м. Львова «Омега» (капітан А. Бобришов). Друге та третє призові місця вибороли відповідно команди з міст Полтави і Херсона.
   Переможці змагань в кожній віковій групі отримали спеціально виготовлені кубки, а всі призери були нагороджені відповідними медалями. Варто відзначити, що відмінно впоралася зі своїми нелегкими обов'язками суддівська бригада (головний суддя, суддя Національної категорії А. Агеєв), відповідальний секретар Т. Одінцова, яка до речі є колишньою випускницею Київського автомобільно-дорожнього інституту.
    У спорткомплексі НТУ вже тривалий час існує на громадських засадах волейбольний клуб «Кадет». Треба подякувати за проведену велику підготовчу роботу до турніру членам цього клубу: проректору НТУ О. Булаху, кандидату економічних наук, доценту кафедри «Економіка» В. Павлюку, старшим викладачам кафедри фізичного виховання НТУ Я. Назарову та О. Зотову, пенсіонерам В. Печнікову та М. Микитюку.
    Проведений в Києві турнір об'єктивно допоможе всім учасникам підготуватись до щорічних змагань на Кубок України, що традиційно проходять у с.м.т. Коблєве Миколаївської області в період з 7-го по 16-те червня 2019 року. У цих змаганнях беруть участь всі чоловічі колективи в 9-ти вікових групах, починаючи із 40 років і кінчаючи включно 80 років та жіночі команди в 6-ти вікових номінаціях від 35 до 60 років із усіх регіонів держави.
   На турнірі в Києві всі глядачі й учасники команд мали змогу оглянути стенди виставки волейбольних ретрофотографій, підготовлену членом клубу «Кадет» Ф. Черемісіним.
В. Гурнак, ветеран волейбольного клубу «Кадет»,   
д.е.н, професор кафедри транспортного права логістики НТУ
 

Фото з турніру за посиланням http://avvu.com.ua/foto/category/36-turnir-pamiati-veteraniv-voleibolu-m-kyieva-ta-75-richchia-ntu